Voordeelpas aanvragen
 
Klantnummer:
Wachtwoord:

» Login vergeten?
» Account aanmaken
1Land
2Regio
3Woonplaats
4Categorie
 Reset
Of zoek op.. Submit
24 mei 2012, 06:58

Aanbieding

Hotel de Weyman Hotel de Weyman Hotel de Weyman

Hotel de Weyman

Het hotel beschikt over 20 gerenoveerde en nieuw ingerichte kamers voor een, twee of meer personen. Het is onze bedoeling dat in Hotel de Weyman een ieder zich vrij en thuis voelt.
Het ontbijt is bijzonder goed en gewoonlijk inbegrepen in de kamerprijs. Bovendien zijn er geen vaste ontbijt-tijden; u kunt dus lekker uitslapen en ontbijten wanneer u dat wilt.
Juist door het niet al te grote aantal kamers is Hotel de Weyman in staat u of uw gasten, een zeer persoonlijk en aangenaam verblijf te bieden.

Vooral internationale gasten zullen deze service waarderen. Mede gezien de jarenlange buitenlandse hotel ervaring in verschillende landen van de eigenaar en verschillende personeelsleden, kunnen gasten uit de meest uiteenlopende culturen uitstekend verzorgd worden, waarbij wij hen veelal vloeiend engels, en goed duits, frans, bulgaars, russisch of een beetje italiaans, spaans en portugees te woord staan.
U bent van harte welkom!

Klik voor meer informatie op onze website


Vraag nu een Voordelenpas aan

Korting

Voordelenpasactie

10% korting of gratis upgrading naar "star class" (met computer en DVD op de kamer)!

Bovenstaande actie is afhankelijk van de beschikbaarheid van kamers.

Bij het reserveren dient u te vermelden dat u een Voordelenpas heeft.


Adres

Hotel de Weyman
Hoofdstraat 248
2071 EP Santpoort-Noord
Tel:+31(0)23-549 30 00