![]()
Historische Tuin Aalsmeer
De tuin is een levend museum dat de ontwikkelingen van de Aalsmeerse tuinbouw laat zien van begin 17e eeuw tot omstreeks 1920.
Doelstelling van de Tuin is het in stand houden van vroeger geteelde gewassen en vroegere opstanden, het bewaren van oude teeltwijzen en het verzamelen van bescheiden, voorwerpen en materialen die uit het tuinbouwhistorisch oogpunt van belang zijn. Bij de opzet en inrichting van de Historische Tuin zal de historische waarde voorop staan en zullen teeltmethode en cultuurvormen worden opgenomen uit vroeger tijden.
De Tuin biedt de gelegeheid tot een wandeling waarbij tevens de bezienswaardigheid van de perenboom met 13 soorten peren bekeken kan worden plus een bezoek aan het historisch centrum van de stichting oud Aalsmeer. Na jaren van noeste arbeid is men er in geslaagd om 13 soorten peren aan 1 boom te telen.
Klik voor meer informatie op onze website


€0,50 korting op de entree!






